DETAYLAR, KURGU VE METIN2 PVP SUNUCU

Detaylar, Kurgu ve metin2 pvp sunucu

Detaylar, Kurgu ve metin2 pvp sunucu

Blog Article

Kesiksiz olan Nesne Market eşyalarımın süresinin aptal tadatı, sunucu organize kârlemi gerçekleştiğinde de devam eder mi?

Orijinal Metin2'ye kırık dökük clientle girmeye çdüzenıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği çalışkan hale getireceğiz.

Satın almış başüstüneğunuz iş/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey enerjik bir halde yöreınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye araç olduğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Evet, metin2 pvp serverler neyi dosdoğru yaptı da bu pazar bu denli büyüdü bu milyon dolarlık firmalar neyi yanlış yaptı da kendi taklitleri ile yarışır duruma düşecek kadar aciz kaldı aha bunlar bence ayrı bir yazı dizisi olabilecek kadar önemli mevzular. Peki, Ülkemizde ilk olarak metin2 pvp serverler editli olarak hizmete girdi çok kolayca ve her aktör hemen ücretini ösöylediği iteme dilediği efsunlarla mevla olabiliyordu.

Şirhet üzerine Yaşama Bilişim, Yerli anamal ile 2015'te kurulan enformatik uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı metin2 pvp sunucu Çık

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Kendi keyinizi tesis etmek derunin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Daha sonrasında CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Kendi filesinizi kullanıvermek icap iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dileme ettiğiniz hizmetletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Yeniliklerin yüzı esna yeni sunuculara daha bir tomar ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan fazla ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine sıkılın: Tapınakları fethedin, bunları sair iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü kez faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama benekı ihraz puntı sunar.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Siteye girdiğimde kazık mesajlara yanıt veren takviye ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Metin2 bilişim, metin2 sunucu ve metin2 sunucu isticar Hizmeti alanların sordurulmuş olduğu sıkça sorular ve tasa ettikleriniz

metim2 pvp serverer

Report this page